PRÁZDNINOVÉ IN LINE KURZY PO IV.

V rámci projektu „SPORT PRO VŠECHNY NA DUBINĚ X. “

Občanské sdružení pro volný čas v Ostravě připravilo pro školní mládež a dospělé už po IV. velmi oblíbené  prázdninové IN-LINE kurzy. Občanské sdružení získalo od Městského obvodu Ostrava Jih finanční příspěvek 5 tis. Kč na celý projekt, který zahrnuje ještě další aktivity, např. návštěvy fitcenter a turnaj ve florbalu.

Prázdninové IN-LINE kurzy budou probíhat opět pod vedením zkušených instruktorů na parkovišti mezi hotelem Clarion (Atom) a sportovní halou Vítkovice. Kurzy jsou plánovány v prázdninových měsících červenci a srpnu 2014 a to v termínech : 8., 9. a 10.7. 2014 a 5. a 6.8. a 12. a 14.8. 2014. Kurzy se uskuteční v případě přihlášení minimálního počtu 5-ti účastníků. Přihlášení do kurzu probíhá na internetových stránkách www.osvolnycas.cz v části „PŘIHLÁSIT SE“. Nezapomeňte uvést zvolený termín.

Poplatek účastníka činí 50,- Kč za 2-hodinový kurz. Po přihlášení budete vyrozuměni emailovou nebo sms zprávou o potvrzení konání kurzu. Informace k IN-LINE kurzům naleznete na internetových stránkách www.inline-ostrava.cz.

Na vaši účast se těší organizátoři akce.

ORGANIZÁTOR AKCE

[ Všechny aktuality ]

Copyright © 2020 Spolek pro volný čas v Ostravě