VODÁCKÁ AKCE 2015 - SJÍŽDĚNÍ ŘEKY MORAVICE

Jako tradičně i v letošním roce v rámci našeho Spolku pro volný čas v Ostravě připravujeme velmi oblíbené sjíždění řeky Moravice, které se uskuteční dne 23. 5. 2015. I na této akci se náš spolek spolupodílí na organizaci zapůjčení kompletního vodáckého vybavení, tj. nafukovací kanoe YUKON pro 2 osoby, pádla, přilby, vesty, neoprenové obleky apod. Příspěvek každého účastníka vodácké akce činí 250,-Kč.

Organizace vodácké akce :

Sraz všech účastníků je orientačně plánován v čase v 10:30 - 11:00 hodin v místě vyplutí, tj. v Podhradí u řeky Moravice. Vzhledem k tomu, že tentokrát neplánujeme přepravu řidičů s auty z Podhradí do cíle sjíždění řeky Moravice Branky u Opavy a zpět do Podhradí, doporučujeme všem účastníkům jedoucím autem na vodáckou akci zajet nejdříve do Branky u Opavy, odkud bude možné se přepravit do Podhradí autobusem. Odjezdy autobusů z Branky u Opavy do Podhradí budou upřesněny přihlášeným účastníkům týden před konáním vodácké akce.

Mapky míst zaparkování aut v Brance u Opavy, srazu účastníků sjíždění řeky Moravice v Podhradí budou zaslány přihlášeným účastníkům. V plánovaném čase příjezdu 10:30 - 11:00 hod. do Podhradí budete vybavení objednaným vodáckým vybavením, které si pro sjíždění řeky vyzkoušíte a připravíte a hlavně si nafouknete kanoe. Před sjížděním Moravice bude dle potřeby provedena zástupcem fy COMBO instruktáž k ovládání kánoe a seznámení s vodáckými pravidly.  Čas zahájení sjíždění je orientačně plánován po 12. hodině a na řece se počítá s jednou zastávkou v Žimrovicích s návštěvou restaurace.

Před sjížděním řeky budete moci své osobní věci odevzdat organizátorům akce, kteří je Vám přepraví do cíle sjíždění Branky u Opavy. Součástí vodáckého vybavení jsou i vodotěsné brašny, do kterých si budete moci vzít na řeku fotoaparát a další cenné věci. Start sjíždění řeky v Podhradí je plánován po 12. hodině a připlutí do Branky u Opavy se počítá kolem 17. hodiny. V cíle cesty pak odevzdáte vodácké vybavení organizátorům akce a odjíždí se domů.

Pokud Vás POZVÁNÍ na sjíždění řeky Moravice zaujalo, potvrďte prosím vaši účast do 23. dubna 2015 na našich stránkách v části Přihlásit se. Po přihlášení Vám bude zaslán formulář k doplnění Vašich požadavků na vodácké vybavení, zejména velikost pro neoprenový oblek a pro vodácké boty.

Na setkání a sjíždění řeky se těší organizátoři akce

 

[ Všechny aktuality ]

Copyright © 2020 Spolek pro volný čas v Ostravě