PRÁZDNINOVÉ INLINE KURZY BRUSLENÍ 2017 PRO VŠECHNY !!!

V rámci už XIII. ročníku projektu „Sport pro všechny na Dubině“ Spolek pro volný čas v Ostravě společně s bruslařskou školou Buď INLINE připravili pro školní mládež a dospělé oblíbené PRÁZDNINOVÉ INLINE KURZY BRUSLENÍ. Kurzy jsou určeny pro začátečníky a mírně pokročilé k získání základních a nových dovednosti ke zvýšení bezpečnosti bruslení. Kurzy budou realizovány pod vedením zkušených instruktorů ve sportovním areálu U Cementárny v Ostravě Zábřehu v níže uvedených termínech:

Červenec :  11. - ÚT, 13. - ČT, 25. - ÚT  a 27. - ČT

Srpen :  8. - ÚT  a 10. - ČT

Všechny kurzy se uskuteční vždy od 17:30 hod. do 19:30 hod.  

Zájemci o kurzy se mohou registrovat přímo na internetových stránkách „Buď IN Line v aktualitách přihlášení na „Prázdninové IN-LINE kurzy pro všechny !!!“ Přihlášeným účastkům budou emailovou nebo sms zprávou zasílány aktuální informace o konání in-line kurzů, jejichž plánované termíny se mohou z důvodu nepříznivého počasí ještě změnit. Poplatek účastníka za jeden dvouhodinový kurz činí 50,- Kč, který slouží k dalšímu financování aktivit projektu.

XIII. Projekt „Sport pro všechny na Dubině“ je spolufinancován sponzorskými příspěvky v rámci podporovaných aktivit Spolku pro volný čas v Ostravě. Organizátoři kurzů se těší na vaší účast !!! 

INLINE KURZY Z POSLEDNÍCH LET SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT VE FOTOGALERII - 2014   a   2016

[ Všechny aktuality ]

Copyright © 2020 Spolek pro volný čas v Ostravě