2018 - POZVÁNKA NA 1. AKTIVITU PROJEKTU - SPORT PRO VŠECHNY NA DUBINĚ !!!

V letošním roce pokračujeme v podpoře realizace už XIV. ročníku projektu  SPORT PRO VŠECHNY NA DUBINĚ.  V krátkých zimních dnech není většinou příznivé počasí pro venkovní aktivity, proto nabízíme školní mládeži a dospělým, zejména z Dubiny, níže uvedené příležitosti cvičení ve sportovním centru UNNO SPORT na Dubině (dále jen US) :

- pro školní mládež ze základních škol na Dubině (ZŠ V. Košaře a F. Formana) příspěvek 75% z ceny na skupinové návštěvy sportovního centra US, např. spinning nebo jinou aktivitu z nabídky sportovního centra,

- pro dospělé rovněž příspěvek 75 % z ceny na skupinové návštěvy sportovního centra US, a to na  SPINN nebo H.E.A.T. Program,

- pro účastníky projektu spolku Online parkovacích zón příspěvek 75 % na max. 8 vstupů do posilovny sportovního centra US.

Příspěvek účastníka na jednu sportovní aktivitu činí 25,-Kč.   

Přihlášení účastníků na výše uvedené sportovní aktivity ve sportovním centru US probíhá v odkaze Přihlásit se na stránkách spolku. Nabízené aktivity budou realizovány do vyčerpání aktuálně přidělené částky 10 tis. Kč spolkem, která může být v průběhu r. 2018 navýšena dotacemi z veřejných zdrojů nebo ze sponzorských příspěvků spolku.

[ Všechny aktuality ]

Copyright © 2020 Spolek pro volný čas v Ostravě