PRÁZDNINOVÉ INLINE KURZY BRUSLENÍ 2018 PRO VŠECHNY !!!

Spolek pro volný čas v Ostravě v rámci XIV. ročník projektu „Sport pro všechny na Dubině“ ve spolupráci s bruslařskou školou Buď INLINE připravili pro školní mládež a dospělé opět PRÁZDNINOVÉ INLINE KURZY BRUSLENÍ. Kurzy jsou určeny pro začátečníky a mírně pokročilé k získání základních a nových dovednosti v zájmu zvýšení bezpečnosti ve stále více oblíbeném inline bruslení. Kurzy budou realizovány pod vedením zkušených instruktorů ve sportovním areálu U Cementárny v Ostravě Zábřehu v níže uvedených termínech:

10.7. 2018, 17.7. 2018, 21. 8. 2018 a 1.9.2018.

Všechny kurzy se uskuteční vždy od 17:30 hod. do 19:30 hod.  

Zájemci o PRÁZDNINOVÉ INLINE KURZY BRUSLENÍ nechť se registrují na internetových stránkách „Buď IN Line v níže uvedeném odkaze:

Událost PRÁZDNINOVÝ INLINE KURZ PRO VŠECHNY !!!

Přihlášeným účastkům budou emailovou nebo sms zprávou zasílány aktuální informace o konání in-line kurzů, jejichž plánované termíny se mohou z důvodu nepříznivého počasí ještě změnit. Poplatek účastníka za jeden dvouhodinový kurz činí 100,- Kč, který slouží k dalšímu financování aktivit projektu.

XIV. Projekt „Sport pro všechny na Dubině“ je spolufinancován sponzorskými příspěvky v rámci podporovaných aktivit Spolku pro volný čas v Ostravě. Organizátoři kurzů se těší na vaší účast !!! 

INLINE KURZY Z POSLEDNÍCH LET SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT VE FOTOGALERII - 2014   a   2016

[ Všechny aktuality ]

Copyright © 2020 Spolek pro volný čas v Ostravě